Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Book of Ra Deluxe

Automat Book of Ra Deluxe został wydany przez Novomatic w 2008 roku. Jest to zaktualizowana wersja slotu z motywem starożytnego Egiptu, który jest tak uwielbiany przez graczy w Energy casino 35. Drobne zmiany zostały wprowadzone do wyglądu maszyny. Również nieznacznie zmieniła charakterystykę gry. Reszta tego samego slotu wideo jest prawie identyczna z oryginalną maszyną. Ma również proste zasady, są zwykłe znaki. Również w slocie jest jeden znak zaawansowanych funkcji, które przyniosą dodatkowe nagrody i aktywują trasę freespinów. Stopa wypłat w automacie wynosi 94, 26%.

🚀 Ogólna charakterystyka video slotu.

Automat ma efektowny design składający się z jakościowo narysowanych ilustracji. Jego lokalizacja gry jest przedstawiona przez egipską pustynię. Tutaj można zobaczyć piramidy i wielbłądy o zachodzie słońca. Pole gry, znajdujące się w centrum ekranu, jest umieszczone na ścianie piramidy ze starożytnymi pismami.

Book of Ra Deluxe to pięciobębnowy automat, który posiada również 10 aktywnych linii. Za każdą z tych linii odpowiada konkretna figura. Figury te znajdują się po obu stronach pola gry. A podczas tworzenia kombinacji nagród udane znaki są wyróżnione konkretnym kolorem.

⭐ Cechy gry

Automat ma proste zasady. Nagrody w podstawowych rundach gry przynoszą jego zwykłe symbole. Wśród nich są nominały kart, wykonane w różnych kolorach. Są one obdarzone niskimi kursami, więc dla kombinacji z nimi nie są bardzo duże nagrody. Również w slocie zaangażowane obrazy, które odpowiadają fabule. Są to skarabeusz, posąg, podróżnik.

Sekwencje nagród są utworzone z dwóch lub trzech znaków tego samego typu. Te same symbole muszą znajdować się obok siebie na tej samej aktywnej linii. Ich kombinacja zaczyna się na pierwszej pozycji po lewej stronie i przesuwa się w prawo. W jednym obrocie gry może powstać kilka takich łańcuchów. Jeśli znajdują się one na różnych liniach aktywnych, wypłaty na nich są sumowane. Wypłata za jedną kombinację jest określana poprzez pomnożenie zakładu przez współczynniki symboli.

🤑 Zagraj w Book of Ra Deluxe za darmo


Granie na pieniądze

🧾 Sterowanie Book of Ra Deluxe

Do sterowania slotem służą specjalne przyciski. Znajdują się one pod polem gry. Centralne przyciski pomogą uruchomić spiny gry w różnych trybach. Dostępne są obroty ręczne, automatyczne, uruchamiane przy maksymalnych zakładach. Zmiana wskaźników gry może być klucze po prawej stronie panelu. A po lewej stronie znajdują się specjalne okna, w których wyświetlane są wybrane figury.

💎 Bonusy maszyny

Wizerunek starożytnej księgi jest jej symbolem bonusowym. Działa on zarówno jako wild, jak i scatter. Dziki stanie się zamiennikiem dla zwykłych obrazków. Pojawiając się w miejsce jednego z tych znaków, wild pomoże zbudować udany łańcuch.

Symbol ten działa bez odniesienia do aktywnych linii. Jest to cecha charakterystyczna dla scattera. Również wypadająca na polu gry jako scatter, książka uruchomi turę freespinów. Aby tak się stało, na dowolnych komórkach maszyny muszą pojawić się minimum 3 scattery.

Jeden ze zwykłych symboli jest wybierany losowo przed rozpoczęciem rundy Free Spins. Wypadając podczas freespinów, rozszerzy się on na cały bęben gry. Pozwoli to na stworzenie większej ilości kombinacji. Gra będzie toczyć się na pieniądze z kasyna. Jednak freespiny są uruchamiane przez zakład postawiony wcześniej przez gracza.

❗ Wnioski

Book of Ra Deluxe to nowa wersja automatu o bardziej nowoczesnym wyglądzie i zaktualizowanych funkcjach. Ten slot posiada również jeden znak specjalny, który działa jako symbol wild i scatter. Video slot wyzwala również freespiny z dodatkową opcją.

X
🚀 Rejestracja 💎 Bonus