Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Cosmic Voyager

Automat Cosmic Voyager o tematyce kosmicznej został zaprezentowany przez Thunderkick w styczniu 2021 roku. Slot przemawia do graczy kasyna Energy swoim wysokiej jakości designem. Opcja bonusowa w postaci rozszerzających się symboli oraz runda freespinowa gwarantują solidny zysk. O opłacalności automatu świadczy współczynnik wypłat na poziomie 96,14%. W Cosmic Voyager można grać na PC, na urządzenia mobilne opracowano wersję przystosowaną.

🚀 Główne cechy w Cosmic Voyager

Zaletą automatu jest realistyczny design. Główne tło zdobi rozległa przestrzeń wszechświata. Mirydy gwiazd, galaktyk i ciał kosmicznych wypełniają ekran. Kolorystyka w Cosmic Voyager tworzy tajemniczą atmosferę. Muzyka jest wypełniona kosmiczną melodią.

Automat w swojej strukturze jest slotem pięciobębnowym. Stosuje 10 linii, które są podstawą kombinacji nagród. Są one tworzone w standardowy sposób. Symbolami w Cosmic Voyager są złota maska, figury geometryczne i planety układu słonecznego. W budowie zwycięskich kombinacji bierze udział od 2 do 5 identycznych znaków. Każda kombinacja ma indywidualny współczynnik, według którego przyznawane są nagrody pieniężne.

⭐ Wysokość zakładu

Na początku gry w Cosmic Voyager, aby zdecydować o wielkości zakładu. Naciśnij przycisk żetonu, a na ekranie pojawi się 10 opcji. Kwota zakładu może się zmieniać w trakcie rozgrywki. Liczba linii pozostaje bez zmian. Menu dodatkowych ustawień pomoże stworzyć komfortowe warunki gry. Bębny automatu uruchamiane są ręcznie lub obracają się w trybie automatycznym. Odpowiednie klawisze są umieszczone w dolnej części ekranu. W sekcji pomocy znajdują się zasady, współczynniki wypłat, opis funkcji bonusowych.

🤑 Zagraj w Cosmic Voyager za darmo


Granie na pieniądze

🧾 Symbole specjalne.

Opcje bonusowe w grze rozszerzają rozgrywkę i pomagają uzyskać większe zyski. W Cosmic Voyager zastosowano symbol specjalny. Logo automatu jest zarówno dzikim, jak i scatterem. Zastępuje zwykłe symbole, pomagając zwiększyć liczbę płatnych kombinacji. Jako scatter samodzielnie przynosi wypłaty i uruchamia grę bonusową, która składa się z 10 darmowych spinów. Powtórne pojawienie się scattera podczas losowania przynosi dodatkowe 10 freespinów.

Specjalną cechą automatu Cosmic Voyager jest opcja nagrody Expanding Symbols. Uruchamia się ona w momencie, gdy na 1. bębnie pojawią się 3 identyczne symbole. W tym przypadku symbole na pozostałych bębnach powiększą swoją wysokość. Liczba wygrywających kombinacji znacznie się zwiększa. Opcja bonusowa jest aktywna również podczas darmowych spinów.

💎 Wnioski

Automat do gry Cosmic Voyager o tematyce kosmicznej przyciąga swoją fabułą i realistycznym designem. Specjalne symbole i bonusy przyczyniają się do dobrych wygranych. Zasady losowania będą zrozumiałe nawet dla początkujących graczy. Do badania algorytmu służy wersja demo.

X
🚀 Rejestracja 💎 Bonus