Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Crazy Monkey

Video slot Crazy Monkey został opracowany przez firmę Igrosoft w 2003 roku. Od premiery do dziś cieszy się popularnością w Energycasino 32. Automat ujawnia temat dzikich zwierząt w dżungli. Zanurz się w historii przyczynia się do realistycznego projektu. Główne tło wypełnia kolorowy obraz lasu. Wysokie drzewa, winorośl, paprocie, egzotyczne kwiaty wypełniają wolną przestrzeń. W dolnej części ekranu znajduje się małpa żująca banana. Wykonując proste czynności, tworzy realistyczny obraz gry. Muzyka przypomina dźwięki klasycznych maszyn.

🧾 Główne cechy slotu Crazy monkey.

Pole gry w Crazy monkey składa się z 5 bębnów. W strukturze zastosowano 9 linii, których liczbę można regulować w trakcie losowania. Ustawianie parametrów gry odbywa się za pomocą klawiszy funkcyjnych. Przed każdym uruchomieniem bębnów można użyć nieparzystej liczby linii - 1, 3, 5, 7 lub całego zestawu. Ustawiają one w linii kombinacje nagród. Cechą automatu jest dwukierunkowe tworzenie zwycięskich kombinacji 3, 4, 5 tych samych symboli. Mogą one rozpoczynać się od bębna 1 i od bębna 5. Współczynniki wypłat podane są w sekcji pomocy.

💵 Wielkość zakładu, RTP slotu Crazy monkey

Crazy monkey slot charakteryzuje się szerokim zakresem zakładów. Można postawić od 1 do 90 kredytów na linię. Maksymalna kwota w grze to 810. Wskaźnik regulowany jest przez przycisk Jeden zakład. Od niego zależeć będzie wielkość wygranej. Stawka na linię może się zmieniać przed każdym uruchomieniem bębnów, w zależności od stanu konta i powodzenia losowania. Jej wysokość jest wyświetlana w specjalnym oknie na panelu sterowania.

Na częstotliwość wygranych wskazuje współczynnik wypłat - 96%. Aby uzyskać pożądany wynik, zaleca się stosowanie wysokich stawek i pozostawanie w grze tak długo, jak to możliwe.

🤑 Zagraj w Crazy Monkey za darmo


Granie na pieniądze

❗ Zasady i rozgrywka w Crazy Monkey

Gameplay w Crazy Monkey rozpoczyna się od określenia liczby aktywnych linii i kwoty w stawce. Po ustawieniu kluczowych parametrów należy uruchomić bębny. Stworzyć komfortowe środowisko dla gry pomogą przyciski zaawansowanych ustawień. Podczas losowania, aby wygrać musi zbierać kombinacje nagród. Symbole slotu to maska, lew, logo Crazy monkey, ananas, banany, wąż, motyl, kowadło. Po każdej kombinacji nagród jest oferowana do zwiększenia zarobionej kwoty. W grze na ryzyko wykorzystuje się 5 kart, 1 w rzędzie jest odkryta. Z pozostałych 4 kart należy wybrać tę najbardziej wartościową. W przypadku wygranej zakład zostaje podwojony, w przypadku przegranej zostanie anulowany.

Automaty Slot Monkeys są obdarzone symbolami o wzmocnionych właściwościach:

  • Dzikim symbolem jest maska. Zastępuje zwykłe symbole, przyczyniając się do skompletowania kombinacji nagród. Niezależnie przynosi dobre wygrane.
  • Bonus - małpa. 3 lub więcej symboli uruchamia grę bonusową, która składa się z dwóch etapów. Na 1. do wyboru jest 5 lin, które będą ciągnięte przez małpę. Jeśli spadną banany, przyznawana jest nagroda pieniężna, kowadło - runda się kończy. W pomyślnym przejściu etapu pomoże maksymalny zakład. Na poziomie 2 trzeba odgadnąć, w którym z 2 pudełek ukryta jest nagroda.

💥 Plusy automatu Crazy monkey

  • Zabawna fabuła, która dostarczy pozytywnych emocji.
  • Proste zasady, zrozumiałe nie tylko dla doświadczonych graczy, ale także dla początkujących.
  • Zaawansowane symbole i funkcje nagród. Zwiększają one wydajność losowania.
  • Przyjazny dla użytkownika interfejs. Klucze zawierają napisy wskazujące na ich przeznaczenie.
  • Wersja darmowa. Maszyny Monkey działają na kredyty warunkowe, można grać bez ryzyka finansowego.
  • Tryb Autoplay, umożliwiający rozgrywkę bez aktywnego udziału gracza. Wystarczy ustawić pożądane parametry.
X
🚀 Rejestracja 💎 Bonus