Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dolphins Pearl

Slot Dolphins Pearl został wydany przez producenta Novomatic. Fabuła oparta jest na legendzie o perle ukrytej na dnie morza. Wygląd video slotu również odpowiada tej fabule. Ma on klasyczną strukturę z niewielką liczbą linii i bębnów. Ta struktura jest już znana długim graczom Energy Casino. Łapanie w niej takich kombinacji jest łatwe. Bardziej urozmaiconą grę w slocie czynią go dodatkowe funkcje. Po każdym udanym obrocie rozpoczynają się podwójne rundy. Ponadto na ekranie maszyny pojawią się specjalne symbole i mogą zostać uruchomione freespiny.

🚀 Przegląd slotu wideo

Po uruchomieniu maszyny, gracze zobaczą tematyczny obrazek. Jego miejsce gry reprezentowane jest przez dno morskie z wodorostami. Na tym tle znajduje się pole gry. Dolphins Pearl to pięciobębnowy video slot, w którym bierze udział również 9 aktywnych linii. Na tych liniach powstają zwycięskie sekwencje. Za linie wygrywające odpowiadają numery znajdujące się po bokach bębnów. Ich liczbę, a także inne wskaźniki gry można regulować za pomocą specjalnych przycisków.

Aby to zrobić w dolnej części ekranu jest specjalny panel. Wszystkie wartości przycisków są intuicyjne. Jeśli gracz po raz pierwszy uruchomił maszynę, może wybrać przycisk, który otwiera sekcję informacyjną. Po zapoznaniu się z jej zasadami, uczestnik przechodzi do regulacji gry i ustawień użytkownika. Dla każdej z tych czynności są odpowiednie przyciski. Po tych czynnościach pozostaje już tylko uruchomienie spinu. Można to zrobić w jednym z dwóch trybów: ręcznym lub automatycznym.

⭐ Opis procesu gry w automacie.

W podstawowych rundach nagrody będą pochodzić ze zwykłych symboli slotu. W Dolphins Pearl są one reprezentowane zarówno przez nominały kart, jak i piktogramy tematyczne. Karty mają mniejszą wartość. A znaki w postaci różnych ryb, krabów i innych morskich stworzeń mogą dać bardziej duże wypłaty.

Wymaga to, że aktywna linia spadła te same ikony. Identyczne znaki pojawią się obok siebie, tworząc ciągły łańcuch. Rozpocząć ich łańcuch będzie w pierwszej pozycji gry po lewej stronie. Wysokość wygranej za jedną taką kombinację zależy od dwóch czynników: wielkości zakładu i kursów symboli. Liczby te są mnożone, a następnie wypłata trafia na saldo uczestnika.

🤑 Zagraj w Dolphins Pearl za darmo


Granie na pieniądze

🧾 Charakterystyka opcji bonusowych

W slocie wideo znajdują się 2 znaki specjalne. Są to scatter i wild. Wizerunek perły pełni funkcję scattera. Cechą tego symbolu jest to, że pojawia się on na polu bez odniesienia do linii. Pojawiając się na dowolnej pozycji, może tworzyć kombinację.

Ponadto scatter w Dolphins Pearl uruchamia rundy freespinów. Stanie się to po pojawieniu się na bębnach minimum 3 symboli scatter. Uczestnik otrzyma dostęp do 15 darmowych spinów. Zasadą w tej rundzie jest to, że wszystkie wygrane przyznawane są z potrójnym mnożnikiem.

Delfin występujący w automacie jest jego wildem. Dziki jest obdarzony wysokimi szansami. Tworzy łańcuchy nagród, przynosząc duże wypłaty. Ponadto, wild pomaga tworzyć kolejne sekwencje z podwójnym mnożnikiem. Aby to zrobić, będzie on zastępował niekorzystne postacie. Może zastąpić wszystkie obrazy z wyjątkiem scattera.

Każdy udany spin w slocie może przedłużyć aktywację gry z podwojeniem. W niej gracz będzie musiał wybrać kolor kolejnej karty. W tym samym czasie wszystkie karty zostają zamknięte. Za odgadnięte karty uczestnik otrzyma zwiększenie wypłaty o 2 razy.

💎 Wnioski

Dolphins Pearl to slot z ciekawym tematem, odpowiednim designem i lukratywnymi opcjami. Posiada specjalne symbole i aktywuje opcje bonusowe.

X
🚀 Rejestracja 💎 Bonus