Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Gorilla

Ekscytujące przygody w dżungli czekają w automacie Gorilla, wydanym przez Novomatic w 2013 roku. W slocie dojdzie do spotkania z panią lasu deszczowego - gorylem, co zapewni solidny zarobek. Główne tło wypełnione jest kolorowym obrazem przyrody. Ekran wypełnia gęsta roślinność. Wysokie palmy, winorośle i paprocie tworzą przyjemny chłód. Gameplay odbywa się pod krzykiem małp i ćwierkaniem egzotycznych ptaków. Animacje dodają emocji. Gra toczy się w kongenialnej atmosferze.

🚀 Główne cechy slotu Gorilla

W Energy Casino nowe modele od dostawcy Novomatic mają lepszą jakość w porównaniu do pierwszych slotów. Automat Gorilla nie tylko przyciąga doskonałym designem, ale jest obdarzony zaawansowanymi parametrami konstrukcyjnymi. W slocie wideo zastosowano 5 bębnów. Do budowania kombinacji nagród przewidzianych 50 aktywnych linii, co jest nowością dla dewelopera. Do konfiguracji parametrów i prowadzenia losowania służy zestaw klawiszy funkcyjnych. Na panelu sterowania znajdują się przyciski do wyboru zakładów, ręcznego uruchamiania bębnów, aktywacji trybu autoplay.

⭐ Wielkość zakładu, RTP slotu Gorilla

W automacie Gorilla regulowanym parametrem jest wysokość zakładu. Ustawia się ją w zakresie od 0,50 do 100 monet. Dopuszczalna jest zmiana wartości podczas całego losowania, w zależności od sytuacji na polu gry. Wygrana zależy od ustawionej kwoty. Zakład można stopniowo zwiększać i zmniejszać, lub od razu korzystać z wartości granicznych.

Efektywność rozgrywki można ocenić po współczynniku wypłat. W slotach Gorilla wynosi on 95, 09%. Aktywni uczestnicy oczekują solidnego zysku. Wypłaty dokonywane są zgodnie z ustalonymi współczynnikami.

🤑 Zagraj w Gorilla za darmo


Granie na pieniądze

🧾 Zasady i rozgrywka w Gorilla

Na początku gry musisz określić wielkość zakładu w dopuszczalnym zakresie. W trakcie losowania trzeba będzie zbierać kombinacje nagród. Symbolami slotu są goryl, Afryka, egzotyczne ptaki, piękne kwiaty, znaki kart. Tworzą one zwycięskie kombinacje według ustalonych zasad. Wypłata zależy od ilości symboli i ustawionego mnożnika. Maksymalna wygrana 10000000 jest wypłacana za 20 symboli goryla.

W automacie występują symbole specjalne:

 • Wild - maska afrykańskiego plemienia. Zastępuje zwykłe symbole i pomaga w skompletowaniu zwycięskiej kombinacji.
 • Scatter - Afryka. Rozpoczyna rundę darmowych obrotów. Gdy na placu gry pojawią się 3 scattery, wypłacana jest nagroda w ustalonej wysokości i przyznawane jest 10 darmowych spinów. Podczas Free Spins na 2, 3,4,5 bębnach pojawi się EXTRA WILD i pomoże w tworzeniu płatnych kombinacji.
 • W grze głównej aktywna jest opcja podwojenia. Zaprasza ona do odgadnięcia koloru zamkniętej karty. Do wyboru są 2 opcje - czerwona i czarna. Jeśli odpowiedź jest prawidłowa, stawka w grze podwaja się. W przypadku przegranej, zarobiona kwota przepada.

💎 Plusy automatu do gry "Gorilla

Video slot posiada cechy, które zapewniły mu dużą popularność:

 • Ciekawa tematyka
 • Kolorowy design z odpowiednim tłem dźwiękowym
 • Duży zestaw linii wypłat
 • Szeroki zakres zakładów
 • Wygodny panel sterowania
 • Zaawansowane menu ustawień dla stworzenia komfortowego środowiska gry
 • Runda darmowych obrotów
 • Znaki specjalne i opcje podwojenia
 • Wersja demonstracyjna do poznania funkcjonalności automatu.
X
🚀 Rejestracja 💎 Bonus