Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

MMA Legends

Ci, którzy lubią podejmować ryzyko w kasynie Energycasino, docenią automat MMA Legends, który poświęcony jest sportowym zmaganiom legend boksu. W ringu z fighterami automat posiada przydatne funkcje, które pomagają zebrać maksymalną liczbę nagród. Dodatkowe mnożniki w automacie daje symbol wild, a z zakupu udanego symbolu można skorzystać.

🚀 Główne cechy MMA Legends

Trójwymiarowa wizualizacja od razu oddaje zamierzony temat, a po otwarciu automatu widać arenę sportową, na której zebrali się kibice. Portrety słynnych fighterów, którzy podczas każdego spinu pokazują emocje, idealnie pasują do wizualizacji. Ciemna kolorystyka doskonale podkreśla fabułę, a atmosferę obecności tworzy muzyka walki, którą przerywają okrzyki publiczności. Pięćdziesiąt linii zakładów wypełnia pięciobębnowe pole, a głównymi symbolami są zapaśnicy i karty.

⭐ Zasady i rozgrywka

W automacie kompaktowo zebrane opcje regulują wszystkie ustawienia. Automatyczna gra rozpocznie się po kliknięciu na przycisk Autoplay, a za każdym razem będziesz musiał kliknąć na opcję Start, jeśli chcesz rozpocząć obroty w normalnym trybie. Rozwijający się panel Info poinformuje Cię o wszystkich zasadach gry MMA Legends, w tym o dodatkowych funkcjach i mnożnikach dla symboli. Zakład w automacie regulowany jest przez dwie opcje, gdzie Bet zwiększa swoją wartość krok po kroku, a Max Bet wybiera jego maksymalną wartość.

🤑 Zagraj w MMA Legends za darmo


Granie na pieniądze

🧾 Gra bonusowa

Nie ma możliwości zdobycia podwójnego współczynnika nagród w automacie, ponieważ nie ma rundy kursów.

Dziki symbol nie może być aktywowany na pierwszym bębnie, co wyklucza jego autorskie kombinacje, ale pełni inne przydatne funkcje. Dziki może zastąpić inne symbole w niepełnych kombinacjach, co pozwala na uzyskanie pełnego dopasowania ikon. Pojawienie się czterech jokerów jednocześnie uruchamia re-spin, a w przypadku jokera zwiększa się mnożnik wygranych. W automacie możliwe jest wybranie ikony za osobny zakład, a w przypadku zebrania określonej liczby takich obrazków, przyznawana jest duża nagroda.

💎 Wnioski dotyczące automatu do gry.

Walka o pierwsze miejsce w slocie MMA Legends odbywa się z pomocą niezwykłych ofert bonusowych, respinów i wysokiej jakości grafiki. Fanom sportu spodoba się tematyka sportowa, a także wysoka wydajność slotu.

X
🚀 Rejestracja 💎 Bonus