Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Resident

Swego czasu automat Resident produkcji Igrosoft zdobył użytkowników Energy casino Polska ekscytująca fabuła z niesamowitą tematyczną grą bonusową, zapewniającą dużo wrażeń z jazdy i solidne nagrody. Wraz z ultranowoczesnymi modelami zainteresowanie szpiegowską pasją Resident nieco się zmniejszyło, ale wystarczająco szerokie grono poszukiwaczy wrażeń nie zapomina o barwnej fabule i slocie zaprojektowanym ze sporą dawką humoru.

🚀 Gamingowy slot

Automat wrzutowy Resident został zaprojektowany i wyposażony w najlepszych tradycjach producenta, co oznacza, że mamy tu 5 bębnów do gry, 9 niefikcyjnych linii zakładów, wild, bonus, ekscytującą dwupoziomową grę z nagrodami, grę z podwojeniami i niesamowicie hojny sposób tworzenia płatnych kombinacji nagród. Kolejną tradycyjną cechą automatu jest obecność na ekranie głównego bohatera, w tym przypadku dzielnego mieszkańca, który zostaje wysłany za linie wroga, aby zdobyć tajne informacje i uratować radiooperatora Kat, aby wygrać super nagrody.

🤑 Zagraj w Resident za darmo


Granie na pieniądze

💎 Gra bonusowa w automacie Resident

Aby uzyskać wypłatę bonusową za kombinacje elementów podstawowych, konieczne jest, aby 3-5 identycznych znaków z zestawu podstawowego utworzyło sekwencję od lewej do prawej lub od prawej do lewej na aktywnej linii zakładu maszyny. Wówczas naliczana jest nagroda, której wysokość jest równa zakładowi linii pomnożonemu przez odpowiedni współczynnik przypisany w tabeli wypłat do tej kombinacji. Gracz może umieścić wygraną na swoim koncie lub wykorzystać ją w grze na podwojenie.

Dziki z gaśnicą, oprócz wspólnego tworzenia swoich wygrywających łańcuchów, z powodzeniem zastępuje symbole bazowe, przyczyniając się do tworzenia dodatkowych płatnych kombinacji.

Celem bonusu jest kick-start gry bonusowej. Ma to miejsce, gdy na polu gry automatu pojawią się jednocześnie 3 obrazki z sejfami. Wtedy zwiadowca uzyskuje dostęp do tajnego bunkra, a użytkownik może mu pomóc w otwieraniu sejfów, w których ukryte są kursy na zakłady. Jeden z nich może zawierać materiały wybuchowe. Jeśli uda im się bez problemu otworzyć wszystkie 5 żelaznych skrytek - gracz otrzymuje szansę na uratowanie dziewczyny na drugim poziomie gry bonusowej, kurs wynosi 1:1. Konieczne jest otwarcie jednych z dwóch drzwi - i zdobycie albo nagrody, albo eksplozji.

Gra na podwojenie w automacie jest prosta i skuteczna - trzeba przebić kartę wirtualnego przeciwnika, wybierając ją na ślepo z czterech dostępnych kart.

X
🚀 Rejestracja 💎 Bonus