Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Space Wars

Temat kosmicznej przygody przeniesiony jest na ekran automatu Space Wars. Slot został wydany przez dewelopera Netent w 2013 roku. Fabuła ujawnia kolorowy design, w którym dominuje fiolet i liliowy. Ogromna przestrzeń wszechświata wypełnia główne tło. Planety, asteroidy, gwiazdy i inne ciała kosmiczne można zobaczyć przez iluminator statku kosmicznego. Jako tło muzyczne wykorzystywana jest futurystyczna melodia. Wizualne efekty specjalne, które pojawiają się w momentach zwycięstwa, dodają realizmu. Jeśli więc chcesz zagrać w EnergyCasino - to slot Space Wars będzie dla Ciebie świetnym wyborem!

🚀 Główne cechy Space Wars slot

Automat Space Wars w strukturze stosuje 5 bębnów. Każdy z nich zawiera 4 pozycje. Kombinacje nagród budowane są na 40 liniach. Ich liczba pozostaje stała podczas losowania. W rozgrywce występują symbole specjalne i opcje bonusowe. Funkcje są aktywowane zgodnie z obowiązującymi zasadami.

Video slot ma standardowy panel sterowania. Na nim znajdują się klawisze funkcyjne, z których każdy ma swój własny cel. Menu dodatkowych ustawień pomoże stworzyć komfortowe warunki losowania.

⭐ Wielkość zakładu, RTP slotu Space Wars

Regulowanym parametrem automatu jest wysokość zakładu. Na stawkę można postawić od 0,40 do 20 monet. Liczba ta może się zmieniać podczas całego losowania. Kwota zmniejsza się i zwiększa w zależności od stanu konta. Zakład wpływa na wielkość wygranej.

Współczynnik wypłaty w automacie wynosi 96,75%. Liczba ta wskazuje na solidny zysk, który zostanie uzyskany poprzez aktywny udział w grze. Zrozumienie cech funkcjonalnych algorytmu slotu pomoże demo. Zapewnia warunkowe kredyty na zakłady. W trybie treningowym wygrane są wirtualne.

🤑 Zagraj w Space Wars za darmo


Granie na pieniądze

🧾 Space Wars zasady i rozgrywka.

Zasady slotu przewidują naliczanie wygranych za kombinacje nagród złożone z 3,4,5 symboli. W rozgrywce bierze udział czerwony kryształ i 10 obcych stworzeń. Pojawiają się one pojedynczo, w parach i mogą zajmować cały bęben. Zwycięskie kombinacje tworzą się na liniach od lewej do prawej. Każda z nich zaczyna się na 1. bębnie. W przypadku kilku zwycięskich kombinacji, wypłaty są sumowane.

Bonusy z automatu:

  • Specjalnym symbolem jest wild. Obraca się on na 2 i 4 bębnie. Sam w sobie nie przynosi wygranych, zastępuje zwykłe symbole. Dziki pomaga w tworzeniu kombinacji nagród. Raz umieszczony na bębnie rozszerza się do pełnej wysokości bębna, zwiększając liczbę szczęśliwych trafień.
  • Funkcja Cloning Pod Re-Spins. Jest ona aktywowana w momencie wystąpienia zwycięskiej kombinacji. Kosmici, którzy ją utworzyli, zostają przeniesieni do szklanego pojemnika przy prawej krawędzi obszaru gry. Stworzenia zostają napromieniowane, po czym ich liczba wzrasta. Są one przenoszone z powrotem na bębny i uruchamiany jest respin. Działanie opcji nie przedłuża się, nawet jeśli powstanie kombinacja nagród.

💎 Zalety automatu Space Wars

Netent tworzy ciekawe sloty z wysokimi wypłatami. Automat Space Wars nie jest wyjątkiem. Cechy jakościowe zapewniły mu popularność. Do zalet slotu należą:

  • Fascynująca fabuła
  • Realistyczny design
  • Proste zasady i przyjazny dla użytkownika interfejs
  • Duży zestaw linii wypłat
  • Szeroki zakres zakładów
  • Obecność specjalnych symboli i nagród
  • Możliwość przetestowania slotu za darmo.
X
🚀 Rejestracja 💎 Bonus