Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Starburst

Wspaniałe gwiazdy błyszczące na niebie zachwycają i zadziwiają wszystkich na całym świecie. Firma Netent wykorzystała ten fakt i przeniosła tajemnicze niebiańskie punkciki do przestrzeni swojego video slotu Starburst. Klasyczna zawartość branży gier, prezentująca blask wykwintnych klejnotów, potrafi zaprezentować gry tak skuteczne, że nawet profesjonalny gracz kasyna Energy będzie zachwycony rezultatami.

🚀 Najważniejsze cechy gry Starburst

Na lokalizację gry wybrano kosmiczny wszechświat, na tle którego pole gry wygląda jak tajemnicza planeta. Główni bohaterowie przedstawiający klejnoty, siódemkę i napis Bar idealnie pasują do przedstawionego entourage'u. W kolorystyce automatu dominują odcienie fioletu, a bogate, ciepłe tonacje głównych ikon, harmonijnie je uzupełniają. Użytkownik wygra wybitną animację, która pokazuje spektakularne efekty specjalne podczas udanych obrotów. Cały ten splendor towarzyszy dynamicznej serii muzyki, dającej do myślenia o kosmicznych realiach. Automat do gry zadowolił się pięcioma bębnami z dziesięcioma liniami.

⭐ Gameplay

Do rozgrywki przedstawiony jest panel kontrolny, który poradzi sobie nawet z nowicjuszem. Automat ma możliwość uruchomienia automatycznych spinów, dzięki przyciskowi Autoplay. Cała część informacyjna automatu jest wyszczególniona w Paytable. Za obstawianie linii płatnych odpowiadają przyciski Coin value i Level. Spiny na maksymalnych parametrach uruchomi opcja Max bet. Aktywne linie konfiguruje opcja Lines. Podwójna strzałka na środkowym przycisku uruchomi obroty Starburst.

🤑 Zagraj w Starburst za darmo


Granie na pieniądze

🧾 Starburst Bonus Game

Automat nie posiada rundy ryzyka, która pozwala na podwojenie wygranych. Gwiazda działa jako wild, a jej wypadnięcie w miejsce innych ikon gwarantuje wygraną kombinację. Dziki może wypełnić cały bęben do gry i pozostać nieruchomy, co skutkuje aktywacją darmowych spinów. Uruchomienie dodatkowych jokerów spowoduje zwiększenie wygranej. Szczęśliwe kombinacje mogą tworzyć się w dowolnym kierunku w automacie.

💎 Wnioski

Kosmiczny temat, specjalne funkcje nagród stawiają slot Starburst na szczycie przestrzeni hazardowej. Użytkownik może cieszyć się wybitną wizualizacją automatu i korzystać z nagród w rundach bonusowych.

X
🚀 Rejestracja 💎 Bonus