Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Wild Buffalo

Automat do gry Wild Buffalo wildlife został wydany przez NetGame w październiku 2019 roku. Slot wprowadza graczy kasyna Energycasino 35 do fauny kontynentu północnoamerykańskiego. Stylowy design zdradza temat przewodni. Głównym tłem jest obraz bezkresnego stepu, po którym bawoły idą do wodopoju. Animacja tworzy realistyczny obraz wydarzeń. Pole gry zdobi rama z totemami i statuetkami starożytnych indiańskich bogów. Do muzyki wykorzystano autentyczną melodię, w której pojawia się okrzyk orła preriowego.

🚀 Główne cechy slotu Wild Buffalo

Struktura automatu Wild Buffalo wykorzystuje 5 bębnów. Kombinacje nagród tworzone są na 1024 sposoby. W slocie występują dwie kategorie symboli: podstawowe i z zaawansowanymi funkcjami. W rozgrywce przewidziane są bonusy.

Slot wyposażony jest w standardowy panel sterowania. Zawiera on przyciski do ręcznego uruchamiania bębnów, włączania trybu autoplay oraz zmiany poziomu zakładu. Menu dodatkowych ustawień stworzy komfortowe warunki do produktywnej gry. Tabela wypłat i opis funkcji bonusowych znajdują się w sekcji pomocy.

⭐ Wielkość zakładu, RTP slotu Wild Buffalo

W automacie można postawić od 0,40 do 80 kredytów na stawce. Szeroki zakres zakładów pozwala na zastosowanie dowolnej kwoty. Wielkość reguluje się za pomocą odpowiedniego klawisza na panelu sterowania. Kwota w stawce wpływa na wielkość wygranej. O opłacalności automatu świadczy współczynnik wypłaty wynoszący 96,22%.

vW zrozumieniu algorytmu i zdobyciu praktycznych umiejętności pomoże demo. Rozgrywka odbywa się przy użyciu kredytów warunkowych. Darmowa gra nie wymaga inwestycji, służy do celów wprowadzających.

🤑 Zagraj w Wild Buffalo za darmo


Granie na pieniądze

🧾 Zasady i rozgrywka

W automacie Wild Buffalo wygrane przyznawane są za kombinacje wygranych utworzone z 2,3,4,5 identycznych symboli. W budowie kombinacji wygrywających biorą udział: bizon, orzeł stepowy, niedźwiedź, wilk, puma, stylizowane postacie z kart. Każda kombinacja jest wypłacana po stałych kursach. Zwycięskie kombinacje układane są od lewej do prawej strony, począwszy od 1. bębna. Parametry konstrukcyjne gwarantują częste wypłaty.

Specjalne symbole slotu:

 • Wild - srebrny bawół. Pojawia się tylko na 2,3,4 bębnie. Zastępuje zwykłe znaki, pomagając uzupełnić płatną kombinację.
 • Scatter - Indianin. Rozpoczyna rundę bonusową. Na ekranie umieszczone są 2 koła fortuny. Większe sektory koła wskazują jackpoty oraz liczbę freespinów - 8, 10, 12, 15. Jeśli jackpot trafi, aktywowane jest mniejsze koło z mnożnikami. Pomagają one zwiększyć super wygraną. Darmowe spiny odbywają się w tempie gry głównej. Podczas freespinów symbol wild toczy się z mnożnikami - X2 i X3. Są one stosowane do sum zarobionych za kombinacje z udziałem wild. Spiny bonusowe można uruchomić ponownie.
 • 💎 Automat Wild Buffalo - zalety

  Automat Wild Buffalo jest popularny ze względu na ciekawą fabułę i częste wygrane. Do jego pozytywnych cech należą:

  • Realistyczny design, który ujawnia fabułę
  • Szeroki zakres zakładów, pozwalający na zastosowanie akceptowalnej kwoty
  • Wygodny panel sterowania i menu dodatkowych ustawień
  • Rozbudowane parametry strukturalne
  • Obecność symboli specjalnych, mnożników i rundy bonusowej
  • Możliwość gry na pieniądze i za darmo z komputera i urządzeń mobilnych
  X
  🚀 Rejestracja 💎 Bonus